Reklamı gizle

Sülük tedavisiyle 57 kilo verdi

14 Aralık 2016
3.739

suluk-tedavisiyle-57-kilo-verdi

Alex ismindeki İngiliz kadın sülük tedavisine başladıktan sonra 57 kilo verdi. Sülük tedavisini rahmine de uygulayan Alex, cinsel hayatının sülükler sayesinde düzeldiğini iddia etti.

Daily Mail’in haberine göre, Londra’da yaşayan Alex Bogatyriova sülükler sayesinde 57 kilo verdi. 48 yaşındaki kadın, sülük terapisinin menopoz semptomlarını hafiflettiğini ve seks yaşamını geliştirdiğini de iddia etti.

suluk-tedavisiyle-57-kilo-verdi-2

Yüzyıllardır uygulanan sülük tedavisi kan dolaşımını düzenlemesiyle biliniyor. Günümüzde varis, kas krampı, damar iltihabı ve osteoartrit gibi hastalıkların tedavisinde yaygın olarak kullanılıyor.

2 çocuk annesi Alex, sülüklerine ‘bebeklerim’ diye hitap ediyor ve onlarsız yaşayamayacağını söylüyor.

Onları toksinlerinden arındırması için göğsüne, kan dolaşımını sağlaması için ayaklarına, kırışıklıkları düzeltmesi için yüzüne ve hatta diş ve ağız sağlığı için ağzının içine bile koyuyor.

suluk-tedavisiyle-57-kilo-verdi-3

Sağlığını sülüklere borçlu olduğunu iddia eden Alex, sülüklerin vücudundaki toksinleri atmasına ve diyetsiz, sporsuz kilo vermesine yardımcı olduğunu söyledi.

5 yıl önce Londra’da bir alternatif tıp terapisine katılan Alex bir hafta boyunca her gün sülük terapisini denedi. Bir haftanın sonunda kıyafetleri bol gelmeye başlayınca tartıldı. 6 kilo verdiğini görünce şoke oldu.

Sülüklerin gücü karşısında büyülenen kadın, sülükleri cinsel hayatını iyileştirmek için de kullanmaya karar verdi. Terapi gereği sülükler, rahme yerleştiriliyor ve rahimdeki toksinleri temizliyor. Toksinlerden temizlenen rahim daha verimli hale geliyor.

suluk-tedavisiyle-57-kilo-verdi-4

Alex, orgazm terapisi sayesinde cinsel isteğinin ve orgazm sayısının arttığını dile getirdi. “Eskiden seksle hiç alakam yoktu. Sülükler sayesinde vücudum toksinlerden arındı ve şimdi seks hayatım hiç olmadığı kadar iyi. Gençliğime dönmüş gibi hissediyorum.” diye de ekledi.

Yorumlar