Reklamı gizle

Tek bir yiyeceği bıraktı, 31 kilo verdi!

11 Kasım 2016
15.876

Sağlıksız yeme içme alışkanlığını değiştirmeyi başararak 31 kilo veren Kristy Sadler ile tanışın!

27 yaşındaki Kristy çikolatalı bisküvi ve portakal suyu alışkanlığını sağlıklı alternatiflerle değiştirerek 85 kilodan 54 kiloya düştü. 1 çocuk annesi kadın, şekeri bırakmasının depresyonla savaşına da yardımcı olduğunu iddia etti.
31 kilo veren Kristy, eskiden sürekli kremalı bisküvi, kek, cips, fast food ve bol şekerli kahve tüketiyordu. Susadığında su içmek yerine portakal suyu içiyordu. Egzersiz de yapmıyordu. Şimdi, atıştırmalıklarını yüksek proteinli ve şekersiz olanlarla değiştirdi.

tek-bir-yiyecegi-birakti-31-kilo-verdi-2

Genç kadının hayatındaki dönüm noktası oğlunun doğumu oldu. Öz saygısını kaybeden Kristy’in mental sağlığı da kötüye gidiyordu. Başta birkaç kilo verme niyetindeydi. Ancak sağlıklı beslenme konusunda okuduklarından sonra yediklerini sağlıklılarıyla değiştirerek daha iyi sonuç alabileceğine karar verdi.
Kristy, abur cubur yerine yüksek proteinli etler ve sebzeleri, meyve suyunun yerine suyu, şekerli abur cuburların yerine elma ve yüksek proteinli fıstık ezmesini koydu.

Genç kadın hayatındaki büyük değişimi şu sözlerle anlattı:

“En büyük problemim şekerdi. Şekerli kahve olmadan güne başlayamıyordum. Saat kaç olursa olsun paketlerce cips ve çikolata yiyordum. Gece uyanıp çikolatayı fıstık ezmesine batırıp yedikten sonra yatıyordum. Eski yeme alışkanlıklarımı düşününce gerçekten midem bulanıyor. Hayatımın kontrolünü tekrar elime almış gibi hissediyorum. Daha sağlıklı ve mutluyum. Oğlumla her saniyenin tadını çıkaracak enerjim var.”

tek-bir-yiyecegi-birakti-31-kilo-verdi-3

Yorumlar